Vlakové i autobusové nádraží (nachází se vedle sebe) jsou ve vzdálenosti asi 500 metrů od penzionu, cesta pěšky trvá max. 15 minut. Trasa k Penzionu: nad nádražími je most. Půjdete směrem k mostu, projdete pod ním a po asi 30 metrech přejdete vlevo přes železniční přechod, hned potom přes most přes řeku a budete před nákupním centrem Čepkov. Za přechodem pro chodce se dáte po  širokém chodníku doprava. (Po levé straně budete mít obchodní centrum, po pravé řeku). Přijdete k dalšímu přechodu pro chodce.

 

Přes něj už nepůjdete, ale odbočíte vlevo po komunikaci, která vede podél zadní strany budovy obchodního centra. V těchto místech buďte opatrní, jezdí zde hodně aut. Po asi 30 metrech odbočíte do ulice vpravo - ulice Smetanova. Tou půjdete rovně asi 200 metrů a budete u Penzionu. Je to žlutý dům po pravé straně. 

 

Při vlastní dopravě po sjezdu z dálnice ve Zlíně pokračujete 9 km po hlavní třídě. Na ulici Štefánikova  odbočíte na světelné křižovatce vlevo do ulice Osvoboditelů, na další světelné křižovatce  rovně dolů po ulici Dlouhá. Za podjezdem a ihned za mostem odbočíte opět vlevo. Za přechodem pro chodce odbočte mírně vpravo a po 100 metrech jste na místě. Penzion je žlutý dům po levé straně.